Folie grzewcze – Warszawa

by

   Montażem folii grzewczych zajmujemy się od wielu lat od małych realizacji w mieszkaniach, kamienicach bo ogromne instalacje w budynkach użyteczności publicznej, czy zabudowaniach firmowych. Nasi dotychczasowi klienci doceniają ogrzewanie na podczerwień ze względu na niskie koszty oraz oczywiście komfort użytkowania. To także walory ekologiczne, bo przecież ogrzewamy nasze wnętrza za pomocą energii elektrycznej. Gdy całość połączyć z fotowoltaiką to mamy niemal darmowe ogrzewanie podłogowe w domu. To najlepsze rozwiązanie obecnie na rynku. Co oczywiście potwierdzają nasi zadowoleni klienci. Inwestując w taki właśnie zestaw mamy też możliwość sterowanie ciepłem w domu za pomocą smartfona. Wystarczy zamontować termostat z możliwością podłączenia do wewnętrznej sieci wi-fi. 

To właśnie dlatego ogrzewanie na podczerwień w Warszawie  cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno w domach, mieszkaniach, jak i zabudowaniach firmowych. System instalacyjny jest bardzo łatwy w montażu. Na wykonanej wylewce układamy specjalne maty. To daje nam możliwość skierowania fal podczerwonych ku górze. Dodatkowo w owym podkładzie o grubości 5 mm możemy również „zatopić” przewody i wszelkiego rodzaju konektory połączeniowe. Po zakończeniu prac uzyskujemy idealnie płaską powierzchnię, idealną pod montaż podłogi laminowanej. Tu najlepiej sprawdzają się panele podłogowe dedykowane pod ogrzewanie podłogowe.

Podkład pod folię grzewczą na podczerwień
5mm grubości w zupełności wystarczy by uzyskać idealnie płaską powierzchnię pod panele podłogowe laminowane. Uzyskujemy doskonały ekran do emisji fal podczerwonych.

Nasz podkład ma również zalety wygłuszające oraz dodatkowo ocieplające posadzkę w domu, czy mieszkaniu. Możliwości docięcia pod konkretne wymiary ścian to niewątpliwie dodatkowy atut.

Folia grzewcza na podczerwień - dom w Warszawie
Podkład izolacyjny pod folię grzewczą na podczerwień w łatwy sposób daje się docinać i modelować. Dzięki czemu szybko i sprawnie uzyskujemy założone metraże.

Folie grzewcze na podczerwień – Warszawa

Od projektu aż po wykończenie całości – kompleksowo zainstalujemy ogrzewanie podłogowe na podczerwień. Nasi instalatorzy to sprawdzona ekipa, doskonale wiemy jak zaplanować i wykonać wszelkiego rodzaju połączenia elektryczne. W pierwszym etapie montujemy podkład izolacyjny, następnie na przygotowaną powierzchnię układamy folię grzewczą. Kolejny etap to rozłożenie przewodów oraz podłączenie odpowiednich konektorów.

Każdy przewód, każde połącznie konektorowe jest wcześniej zaplanowane. Wszystko po to żeby zaoszczędzić czas montażu oraz ewentualne koszty. Tu liczy się również bezpieczeństwo użytkowania. W każdym z tych wypadków wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Folie grzewcze na podczerwień to nasza pasja od wielu lat.

Działanie każdej instalacji zawsze monitorujemy za pomocą kamery termowizyjnej. Uzyskujemy w ten sposób konkretną informację na temat wykonanego zlecenia. Działamy na terenie całej Warszawy oraz okolicznych, mniejszych miejscowości. Zarówno nowe budynki, jak i te z wieloletnią tradycją. Zajmiemy się Waszą instalacją od A-Z.

 

 

Elektryczne ogrzewanie podłogowe w domach i mieszkaniach w Warszawie

Ogrzewanie elektryczne – Warszawa

Od lat wiadomo, że ogrzewanie elektryczne to najbardziej komfortowe rozwiązanie. Za pomocą przycisków sterujemy ciepłem w domu. To dziś również najbardziej proste i intuicyjne rozwiązanie. Wszystko za sprawą folii grzewczych na podczerwień. Z powodzeniem mo…

Warszawa - Ogrzewanie na podczerwień

Ogrzewanie na podczerwień – Warszawa

   Popularna w domach jednorodzinnych podłogówka dziś wcale nie jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla domów jednorodzinnych, dziś z powodzeniem możemy korzystać z tego typu udogodnienia również w mieszkaniach, czy kamienicach. Wszystko za sprawą folii…

Folie grzewcze – Warszawa

   Montażem folii grzewczych zajmujemy się od wielu lat od małych realizacji w mieszkaniach, kamienicach bo ogromne instalacje w budynkach użyteczności publicznej, czy zabudowaniach firmowych. Nasi dotychczasowi klienci doceniają ogrzewanie na podczerwień ze względu na niskie…

0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyIdź do sklepu