Folie grzewcze – Opole

by

Jeszcze kilkanaście lat temu mało kto myślał o ekonomicznym ogrzewaniu elektrycznym. Najczęściej było po prostu za drogie w eksploatacji. Miesięczne rachunki za energię elektryczną, zwłaszcza w sezonie grzewczym mogły zwalać z nóg. Dziś dzięki technologii możemy ograniczyć opłaty za prąd praktycznie do minimum. Wystarczy połączyć ogrzewanie elektryczne z fotowoltaiką. Idealnie w tej roli sprawdzi się ogrzewanie na podczerwień. Być może właśnie dlatego folie grzewcze na podczerwień w Opolu cieszą się tak dużą popularnością. Czy to jest zdrowe dla ludzi? To pytanie pojawia się podczas rozmów z klientami niemal zawsze. Tymczasem odpowiedź jest banalnie prosta – podobne rozwiązania stosowane są również w inkubatorach dziecięcych. Trudno zatem mówić o bardziej pro-zdrowotnym rozwiązaniu. Jakie są dodatkowe zalety? Główna to brak strat ciepła na linii urządzenie grzejne – kaloryfer czy podłogówka. Energia elektryczna zamieniana jest w ciepło bezpośrednio pod naszą posadzką lub ścianą czy sufitem. Nie my sytuacji w której woda na kotle ma 55 stopni a do kaloryferów dociera zaledwie 46 stopni. Energia elektryczna i ciepło znajduje się tam gdzie chcemy.

Folia grzewcza na podczerwień ma wiele zalet

Folie grzewcze na podczerwień możemy montować zarówno pod podłogą, jak i na ścianie, czy suficie. Na przykład za ścianką kartonowo gipsową.

Nie potrzebujemy kotła węglowego, na pellet, nie potrzebujemy nawet komina. Jeśli dodatkowo zainstalujemy panele fotowoltaiczne na dachu naszego domu. Ogrzewanie będzie nie tylko ekologiczne i praktycznie bezobsługowe ale również dużo tańsze w eksploatacji niż na przykład gazowe, czy węglowe. Dodatkowo należy pamiętać iż normy emisji gazów w Polsce będą rok rocznie podnoszone, dlatego montując folie grzewcze raz na zawsze załatwiamy problem emisji zanieczyszczeń.

Montaż folii grzewczej – Opole 

Dodatkowym atutem jest oczywiści łatwość montażu. Bez zbędnego wyburzania, kurzu oraz ekip remontowych. Folię grzewczą na podczerwień montujemy pod panelami podłogowymi, kafelkami, czy bezpośrednio za ścianką karton gips.

Kolejną zaletą jest wyjątkowy sposób ogrzewania. Nie ma tutaj mowy o obiegu powietrza tak jak ma to w sytuacji tradycyjnego ogrzewania. Nie ma przepływu powietrza, nie ma unoszenia kurzu i drobnoustrojów. To ciepło dosłownie nas otula z każdej strony.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i firmy z terenu Opola i okolic. Oferujemy kompleksową usługę – zakup folii, podzespołów oraz montaż całości w domu lub firmie.

+48 793 992 662

Folia grzewcza może być z powodzeniem montowana zarówno na podłodze w mieszkaniu czy domu. To doskonała alternatywa dla tradycyjnego ogrzewania. Ekologicznie, ekonomicznie i zdrowo!
Maty grzewcze w Gliwicach - montaż i sprzedaż

Maty grzewcze – Gliwice

Trudno dziś wyobrazić sobie bardziej ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie domu niż maty grzewcze. To właśnie maty bardzo często mylone są z foliami grzewczymi na podczerwień. W obu przypadkach podstawą ogrzewania jest oczywiście prąd. Z t…

Sposoby na ogrzewanie podłogowe w Rybniku

Ogrzewanie podłogowe – Rybnik

Trudno wyobrazić sobie bardziej przyjazne ogrzewanie niż to docierające do nas z podłogi. Czujemy zupełnie inne ciepło niż w przypadku tego pochodzącego z kaloryferów. Podłoga rozgrzana do temperatury 30-36 stopni celsjusza to…

Ogrzewanie na podczerwień – Gliwice

Dom, mieszkanie, a może zabudowania firmowe? Ogrzewanie na podczerwień w Gliwicach cieszy się niesłabnącą popularnością. Trudno się dziwić bo nie dość, że to ekonomiczne rozwiązanie to jeszcze pro zdrowotne. Prym wśród sposobów…

Folia grzejna na podczerwień - montaż w Sosnowcu

Folie grzewcze – Sosnowiec

Mieszkańcy Sosnowca już dawno docenili wartość odnawialnych źródeł energii. Fotowoltaika cieszy się niesłabnącą popularnością. Panele słoneczne znajdują się już nie tylko na dachach domów, coraz częściej możemy je zobaczyć na budynkach…

0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyIdź do sklepu