Folie grzewcze – Opole

by

Jeszcze kilkanaście lat temu mało kto myślał o ekonomicznym ogrzewaniu elektrycznym. Najczęściej było po prostu za drogie w eksploatacji. Miesięczne rachunki za energię elektryczną, zwłaszcza w sezonie grzewczym mogły zwalać z nóg. Dziś dzięki technologii możemy ograniczyć opłaty za prąd praktycznie do minimum. Wystarczy połączyć ogrzewanie elektryczne z fotowoltaiką. Idealnie w tej roli sprawdzi się ogrzewanie na podczerwień. Być może właśnie dlatego folie grzewcze na podczerwień w Opolu cieszą się tak dużą popularnością. Czy to jest zdrowe dla ludzi? To pytanie pojawia się podczas rozmów z klientami niemal zawsze. Tymczasem odpowiedź jest banalnie prosta – podobne rozwiązania stosowane są również w inkubatorach dziecięcych. Trudno zatem mówić o bardziej pro-zdrowotnym rozwiązaniu. Jakie są dodatkowe zalety? Główna to brak strat ciepła na linii urządzenie grzejne – kaloryfer czy podłogówka. Energia elektryczna zamieniana jest w ciepło bezpośrednio pod naszą posadzką lub ścianą czy sufitem. Nie my sytuacji w której woda na kotle ma 55 stopni a do kaloryferów dociera zaledwie 46 stopni. Energia elektryczna i ciepło znajduje się tam gdzie chcemy.

Folia grzewcza na podczerwień ma wiele zalet

Folie grzewcze na podczerwień możemy montować zarówno pod podłogą, jak i na ścianie, czy suficie. Na przykład za ścianką kartonowo gipsową.

Nie potrzebujemy kotła węglowego, na pellet, nie potrzebujemy nawet komina. Jeśli dodatkowo zainstalujemy panele fotowoltaiczne na dachu naszego domu. Ogrzewanie będzie nie tylko ekologiczne i praktycznie bezobsługowe ale również dużo tańsze w eksploatacji niż na przykład gazowe, czy węglowe. Dodatkowo należy pamiętać iż normy emisji gazów w Polsce będą rok rocznie podnoszone, dlatego montując folie grzewcze raz na zawsze załatwiamy problem emisji zanieczyszczeń.

Montaż folii grzewczej – Opole 

Dodatkowym atutem jest oczywiści łatwość montażu. Bez zbędnego wyburzania, kurzu oraz ekip remontowych. Folię grzewczą na podczerwień montujemy pod panelami podłogowymi, kafelkami, czy bezpośrednio za ścianką karton gips.

Kolejną zaletą jest wyjątkowy sposób ogrzewania. Nie ma tutaj mowy o obiegu powietrza tak jak ma to w sytuacji tradycyjnego ogrzewania. Nie ma przepływu powietrza, nie ma unoszenia kurzu i drobnoustrojów. To ciepło dosłownie nas otula z każdej strony.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i firmy z terenu Opola i okolic. Oferujemy kompleksową usługę – zakup folii, podzespołów oraz montaż całości w domu lub firmie.

+48 793 992 662

Folia grzewcza może być z powodzeniem montowana zarówno na podłodze w mieszkaniu czy domu. To doskonała alternatywa dla tradycyjnego ogrzewania. Ekologicznie, ekonomicznie i zdrowo!

Folie grzewcze – Skoczów

Domy, mieszkania, pensjonaty, firmy – folia grzewcza na podczerwień w Skoczowie cieszy się coraz większą popularnością. Trudno się dziwić bo to ekonomiczne, ekologiczne i zdrowe ogrzewanie. Do czego można porównać efekt ogrzewania folią grzewczą? Wyobraźmy sobie…

Folie grzewcze – Gliwice

Zastanawiając się nad ogrzewaniem naszego domu czy mieszkania zawsze pod uwagę bierzemy ogólny koszt zakupu oraz montażu a także ewentualne koszty eksploatacyjne. Nie zawsze pod uwagę bierzemy na pierwsze miejsce jakość, ale coraz częściej decydujemy…

Ogrzewanie na podczerwień w Żorach

Ogrzewanie na podczerwień – Żory

Trudno dziś o bardziej powszechne ogrzewanie niż to podłogowe. Niemal w każdym domu przynajmniej parter ogrzewany jest za pomocą podłogi. Czy jednak drogie w montażu ogrzewanie wodne to jedyne rozwiązanie? Coraz większą popularności…

Folie grzewcze – Wisła

Nie od dziś wiadomo, że to co bliskie natury jest dla nas ludzi najlepsze. Korzystnie wpływa na nasze samopoczucie poranne słońce wpadające do mieszkania czy domu. Ciepło pochodzące ze słońca to dla…

0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyIdź do sklepu