Folie grzewcze pod panele

by

Jeszcze kilka, kilkanaście lat temu na ogrzewanie podłogowe mogliśmy sobie pozwolić głównie w domach i głównie na parterze. Na górnych kondygnacjach były już najczęściej kaloryfery. Praktycznie nie było mowy o ogrzewaniu podłogowym w mieszkaniach czy kamienicach. Jeśli już to było to bardzo utrudnione lub kosztowne. Dziś sprawę znacznie ułatwia montaż folii grzewczych na podczerwień. Panele o grubości poniżej milimetra można montować dosłownie pod panelami podłogowymi. Charakterystyka folii umożliwia nam montaż folii również na ścianach, czy sufitach. Zakup systemu w porównaniu z tradycyjną podłogówką jest 4/5 razy niższy. Koszty o połowę niższe w porównaniu do tradycyjnych mat grzewczych.

Montaż folii grzewczych na podczerwień pod panelami podłogowymi
Oprócz usługi montażu folii grzewczych oferujemy Państwu również układanie paneli podłogowych. Kompleksowo zamontujemy u Państwa w domu lub mieszkaniu nowoczesne ogrzewanie na podczerwień.

W skład zestawu ogrzewania podłogowego na podczerwień wchodzi folia grzewcza, okablowanie oraz miernik temperatury wraz z termostatem. Cały montaż w danym pomieszczeniu oraz układanie paneli podłogowych to 1-2 dni robocze. Szybko, sprawnie i w bardzo dobrej cenie w porównaniu do tradycyjnego ogrzewania podłogowego. Bez problemu radzimy sobie z zamkami paneli podłogowych, montaż jest łatwy i bezproblemowy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oprócz montażu folii grzewczych na podczerwień również układanie paneli podłogowych. Oferta kompleksowa!

 

0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyIdź do sklepu