Ogrzewanie na podczerwień – Wrocław

by

Ogrzewanie podłogowe w nowo budowanych domach we Wrocławiu cieszy się niesłabnącą popularnością. Zwykle na parterze, zwykle za pomocą drogiej w zakupie i montażu instalacji wodnej. Niezbędny w tym przypadku jest kocioł grzewczy i niestety trzeba się liczyć ze stratami ciepła. Na linii kocioł – instalacja wodna pod podłogą zawsze tutaj woda ulega schłodzeniu. Niestety dzieje się tak również w przypadku ogrzewania za pomocą kaloryferów. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja jeśli chodzi o ogrzewanie podłogowe za pomocą folii grzewczych na podczerwień. Tu wytwarzanie ciepła zaczyna się tuż pod podłogą, trafia do nas w postaci promieni podczerwonych. To identyczna sytuacja gdy siedzimy przy kominku. Podczas spalania drewna dociera do nas ciepło podczerwone, które ogrzewa wszystko co znajduje się wewnątrz. To bardzo prozdrowotne rozwiązanie. Nie unoszą się kurz, alergeny, jak to jest w przypadku tradycyjnego ogrzewania konwekcyjnego. I to właśnie dlatego ogrzewanie podłogowe na podczerwień we Wrocławiu cieszy się niesłabnącą popularnością. Gdy dodać fakt, że możemy korzystać z niego nie tylko w domach ale i mieszkaniach to mamy niemal idealne rozwiązanie.

Folia grzewcza na podczerwień – Wrocław

Oferujemy Państwu kompleksową usługę – zakup i montaż folii grzewczej na podczerwień. Działamy na terenie całego Wrocławia i okolic. Folię montujemy zarówno na podłodze, na ścianach i na suficie. To pro ekologiczne, pro ekonomiczne i pro zdrowotne rozwiązanie. Sprawdzi się idealnie zarówno w domach nowych, starszych i w mieszkaniach a także kamienicach.

Bardzo często klienci we Wrocławiu Pytają nas o koszty instalacji oraz oczywiście eksploatacji. Odpowiedź jest prosta – gdy nie potrzeba drogiej w zakupie i montażu instalacji wodnej, gdy nie ma potrzeby montażu kotła grzewczego to przy instalacji zawsze będzie dużo taniej. A gdy folie grzewcze na podczerwień połączyć z fotowoltaiką to mamy niemal darmowe ogrzewanie.

Nasza oferta dotyczy zarówno montażu, jak i zakupu folii. W kwestii zakupu – zapraszamy do Folia grzewcza na podczerwień – sklep internetowy. Znajdziecie tu Państwo zarówno poszczególne podzespoły, jak również zakup folii grzewczej na podczerwień.

0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyIdź do sklepu