Ogrzewanie na podczerwień w domach

Montaż folii grzewczych w domach

by

    Obecne czasy wymagają od nas sporego zaangażowania w poszukiwaniach alternatywnych metod ogrzewania domów. Bez względu na fakt czy jest to dom nowy, czy wieloletni poszukujemy sprawnego, taniego w zakupie i eksploatacji rozwiązania. Tu najczęściej mamy spory problem. Jakie są obecne koszty opału doskonale wiemy, gaz może rachunkami nas zaskoczyć. Dlatego warto postawić na system, który całkowicie zniweluje, lub w znaczący sposób obniży miesięczne, czy roczne opłaty za ogrzewanie. Warunkującym czynnikiem jest również komfort oraz łatwość ogrzewania poszczególnych pomieszczeń. Mając te wszystkie fakty na uwadze warto przemyśleć połączenie fotowoltaiki z ogrzewaniem elektrycznym. Jeśli chodzi o to ostatnie to najtańszym sposobem jest ogrzewanie domu za pomocą folii grzewczych na podczerwień. To nie tylko ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania ale także najzdrowszy sposób. 

Tradycyjne metody ogrzewania przechodzą do lamusa. Gdy jeszcze było tanio, było korzystnie. Dziś jest drogo a kocioł węglowy, czy na pellet wymaga od nas dosypywania węgla, ekogroszku, czy pelletu. W grę wchodzi również opróżnianie zasobnika na popiół. Trzeba również pamiętać, że w przypadku dłuższego wyjazdu paliwa może zabraknąć i nasz system przestanie działać. Ponowne rozpalanie, możliwość uszkodzenia rur, zamarzająca woda. Problemów jest sporo. A co gdybyśmy  mogli sterować temperaturą w domu za pomocą smartfona? Co jeśli w połączeniu z systemem fotowoltaicznym możemy obniżyć rachunki za prąd do minimum? Instalacja fotowoltaiczna zapewni nam niezbędny prąd do ogrzewania podłogi. To niemal doskonałe połączenie. Pozostaje nam jedynie rachunek za wodę i wywóz nieczystości.  To doskonałe połączenie na lata. Inwestycja zwraca się już po 3-4 latach. Od tego momentu mamy darmowy prąd w domu i darmowe ogrzewanie!

Ogrzewanie na poczerwień w domach
Ogrzewanie ekonomiczne i ekologiczne – folie grzewcze na podczerwień.
Montaż ogrzewania na podczerwień w domu
Podstawa to określenie jaka jest posadzka w poszczególnych pomieszczeniach. Wylewka, deski a może płyta OSB? Wspólnie decydujemy jaką metodę montażu wybrać, by zastosować najlepsze rozwiązanie. Każdy dom jest inny. Nowy, używany ? Pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania. 

0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyIdź do sklepu