Elektryczne ogrzewanie podłogowe w domach i mieszkaniach w Warszawie

Ogrzewanie elektryczne – Warszawa

by

Od lat wiadomo, że ogrzewanie elektryczne to najbardziej komfortowe rozwiązanie. Za pomocą przycisków sterujemy ciepłem w domu. To dziś również najbardziej proste i intuicyjne rozwiązanie. Wszystko za sprawą folii grzewczych na podczerwień. Z powodzeniem możemy je stosować w ramach tak zwanej podłogówki ale folie możemy montować również na ścianach, czy suficie. To nowoczesne bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Weźmy przykład małego pokoju o wymiarach około 12 metrów kwadratowych. W sumie instalujemy 8 metrów kwadratowych folii na podłodze pomijając miejsca gdzie stoją meble przylegające do podłogi. Każdy metr kwadratowy to 110W łącznie mamy zatem około 900W, w przypadku tradycyjnej farelki grzewczej to moc 2500W. Mamy zatem porównanie. Z jednej farelki jesteśmy w stanie ogrzać trzy pomieszczenia. Trzeba także pamiętać iż folia grzewcza po nagrzaniu pomieszczenia w następnych krokach tylko dogrzewa pomieszczenie. Zatem pobór prądu w rzeczywistości będzie mniejszy. 

Oferujemy usługi zakupu zestawów folii grzewczych na podczerwień do samodzielnego montażu oraz zakup i montaż folii grzewczych w Warszawie – sklep internetowy. W obu przypadkach zawsze służymy pomocą i wsparciem na każdym etapie instalacji elektrycznego ogrzewania. Biorąc pod uwagę dzisiejsze czasy warto również przemyśleć połączenie ogrzewania elektrycznego na podczerwień i fotowoltaiką. Prąd z dachu dosłownie zasila ogrzewanie naszej podłogi.

Komfortowe ogrzewanie na podczerwień w domach i mieszkaniach w Warszawie.
Ciepło wydobywające się spod powierzchni podłogi to komfort użytkowania. Nie ma bowiem lepszego rozwiązania na rynku. Koszty montażu są o 3-4 razy niższe niż w przypadku tradycyjnego ogrzewania wodnego.

W praktyce cała instalacja opiera się o rozłożenie specjalnego podkładu izolacyjnego, który zapewnia izolację podłoże, ukierunkowanie fal podczerwonych w wymaganym kierunku oraz zatopienie kabli i wszystkich złączek, konektorów. Po wykonaniu instalacji uzyskujemy idealnie płaską powierzchnię pod montaż paneli podłogowych. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych pianek podkładowych. To dodatkowe oszczędności. Po pierwszym etapie podłoga prezentuje się tak:

Podłogowe ogrzewanie elektryczne - Warszawa
Każda instalacja to po pierwsze rozłożenie odpowiedniego podkładu z ekranem, który powoduje, że ciepło kierowane jest w odpowiednią stronę. Dzięki temu rozwiązaniu ciepło wydobywające się spod powierzchni paneli podłogowych trafia wprost do ogrzewanego pomieszczenia.

W kolejnym etapie montażu folii grzewczej na podczerwień rozprowadzamy przewody, za pomocą specjalnych konektorów łączymy instalację folii grzewczej z termostatem i zasilaniem w energię elektryczną. Całość idealnie zatopiona jest we wcześniej rozłożonym podkładzie, izolacji podłoża. To pozwala nam uzyskać idealną powierzchnię pod montaż paneli podłogowych.

Technika montażu folii grzewczej na podczerwień
Dzięki zastosowaniu odpowiedniego podkładu izolacyjnego uzyskujemy idealnie gładką powierzchnię po ułożenie paneli podłogowych

Na sam koniec nasi monterzy rozwijają specjalną folię paroizolacyjną, która chroni nasze ogrzewanie na podczerwień przed ewentualną wilgocią lub zalaniem. W przypadku ogrzewania elektrycznego bezpieczeństwo to podstawa. Ostatnim etapem instalacji jest specjalistyczny pomiar możliwości energetycznych za pomocą kamery termowizyjnej.

Zapraszamy również do zakupu gotowych zestawów montażowych w naszym sklepie (folie grzewcze na podczerwień – sklep internetowy). tam znajdziecie Państwo również instrukcję montażu folii grzewczej.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe w domach i mieszkaniach w Warszawie

Ogrzewanie elektryczne – Warszawa

Od lat wiadomo, że ogrzewanie elektryczne to najbardziej komfortowe rozwiązanie. Za pomocą przycisków sterujemy ciepłem w domu. To dziś również najbardziej proste i intuicyjne rozwiązanie. Wszystko za sprawą folii grzewczych na podczerwień. Z powodzeniem mo…

Warszawa - Ogrzewanie na podczerwień

Ogrzewanie na podczerwień – Warszawa

   Popularna w domach jednorodzinnych podłogówka dziś wcale nie jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla domów jednorodzinnych, dziś z powodzeniem możemy korzystać z tego typu udogodnienia również w mieszkaniach, czy kamienicach. Wszystko za sprawą folii…

Folie grzewcze – Warszawa

   Montażem folii grzewczych zajmujemy się od wielu lat od małych realizacji w mieszkaniach, kamienicach bo ogromne instalacje w budynkach użyteczności publicznej, czy zabudowaniach firmowych. Nasi dotychczasowi klienci doceniają ogrzewanie na podczerwień ze względu na niskie…

0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyIdź do sklepu