Warszawa - Ogrzewanie na podczerwień

Ogrzewanie na podczerwień – Warszawa

by

   Popularna w domach jednorodzinnych podłogówka dziś wcale nie jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla domów jednorodzinnych, dziś z powodzeniem możemy korzystać z tego typu udogodnienia również w mieszkaniach, czy kamienicach. Wszystko za sprawą folii grzewczych na podczerwień. Wśród wielu zalet tego nowoczesnego ogrzewania jest między innymi barak konieczności posiadania źródła ciepła w postaci pieca. To oznacza także brak konieczności posiadania kotłowni a nawet komina. Jak to możliwe? Otóż ciepło generowane jest bezpośrednio pod podłogą za pomocą energii elektrycznej. Ta jest dostępna nie tylko w domach ale również w mieszkaniach czy wspomnianych wcześniej kamienicach. Wielokrotnie system gazowego ogrzewania w kamienicach jest wręcz zabroniony. I właśnie tutaj mogą pojawiać się wszelkiego typu komplikacje. Dlatego z dumą polecamy Państwu folie grzewcze na podczerwień w Warszawie i okolicach. 

Folia grzewcza na podczerwień w Warszawie

Skorzystać z naszej oferty można na dwa sposoby. Zamawiając komplet do montażu folii grzewczej na podczerwień i zamontować całość (folia grzewcza na podczerwień – sklep internetowy), lub zamówić usługę montażu wraz zakupem i dostawą na miejsce. W obu przypadkach oferujemy profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji. Nasza ekipa to grono fachowców, którzy z ogrzewaniem na podczerwień pracują od kilku lat. W tym czasie nabraliśmy ogromnego doświadczenia w tej materii. Od przygotowania powierzchni aż po rozłożenie folii paroizolacyjnej. Krótko mówiąc po naszych działaniach podłoga będzie gotowa do układania na przykład paneli podłogowych laminowanych.

Montaż ogrzewania podłogowego na podczerwień w Warszawie
Komfort i oszczędności. Folia grzewcza na podczerwień sprawdzi się idealnie nie tylko w domach ale również mieszkaniach czy kamienicach.

Na naszych stronach internetowych znajdziecie Państwo prawdziwe kompendium wiedzy na temat układania folii grzewczych na podczerwień. Rozłożenie okablowania, instalacja złączek, konektorów oraz podpięcie całości do termostatu sterującego ciepłem w poszczególnych pomieszczeniach.

Folia grzewcza na podczerwień w domu w Warszawie
Instalacja prawie gotowa brakuje tylko termostatu i folii paroizolacyjnej.

Podczas rozmów z naszymi klientami bardzo często słyszymy pytanie jakie są zalety ogrzewania podłogowego na podczerwień?

 • Brak strat ciepła – cała energia grzewcza wydobywa się wprost spod podłogi. Tu nie ma wody, która krąży po poszczególnych pomieszczeniach. Nie tracimy zatem na dogrzewaniu zimnej wody wracającej do kotła.
 • Brak konieczności posiadania kotłowni, brak przeglądów kominowych – nie posiadając źródła ciepła w postaci pieca na węgiel, pelet czy gaz, nie potrzebujemy dodatkowego pomieszczenia. Nie ma również zanieczyszczeń w postaci pyłu węglowego ito.
 • Komfort użytkowania – temperaturą w domu możemy sterować zdalnie z dowolnego miejsca na ziemi za pomocą smartfona.
 • Oszczędności – zarówno szybkość montażu, jak i koszt ogólny całej inwestycji. Jest zdecydowanie taniej niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Czasem koszt instalacji jest niższy niż koszt zakupu i montażu pieca.
 • Folie grzewcze na podczerwień i fotowoltaika – przy takim połączeniu uzyskujemy niemal darmowe ogrzewanie w naszym domu.
Pomiar ogrzewania na podczerwień za pomocą kamery termowizyjnej
Tak przygotowana powierzchnia to podłoże pod panele laminowane. Na tym kończy się nasza praca. Klient otrzymuje pomiary z kamery termowizyjnej.
Elektryczne ogrzewanie podłogowe w domach i mieszkaniach w Warszawie

Ogrzewanie elektryczne – Warszawa

Od lat wiadomo, że ogrzewanie elektryczne to najbardziej komfortowe rozwiązanie. Za pomocą przycisków sterujemy ciepłem w domu. To dziś również najbardziej proste i intuicyjne rozwiązanie. Wszystko za sprawą folii grzewczych na podczerwień. Z powodzeniem mo…

Warszawa - Ogrzewanie na podczerwień

Ogrzewanie na podczerwień – Warszawa

   Popularna w domach jednorodzinnych podłogówka dziś wcale nie jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla domów jednorodzinnych, dziś z powodzeniem możemy korzystać z tego typu udogodnienia również w mieszkaniach, czy kamienicach. Wszystko za sprawą folii…

Folie grzewcze – Warszawa

   Montażem folii grzewczych zajmujemy się od wielu lat od małych realizacji w mieszkaniach, kamienicach bo ogromne instalacje w budynkach użyteczności publicznej, czy zabudowaniach firmowych. Nasi dotychczasowi klienci doceniają ogrzewanie na podczerwień ze względu na niskie…

0
  0
  Twoje zakupy
  Twój koszyk jest pustyIdź do sklepu