Ogrzewanie podłogowe na podczerwień w Katowicach

Ogrzewanie na podczerwień Katowice

by

Wśród wielu nowoczesnych rozwiązań związanych z ogrzewaniem mieszkań czy domów prym wiedzie nowoczesne ogrzewanie na podczerwień. Trudno wyobrazić sobie bardziej ekonomiczne rozwiązania. Po pierwsze montaż zajmuje zdecydowanie mniej czasu, jest mniej czasochłonne  i kosztochłonne. Montaż folii grzewczej na podczerwień na podłodze zajmuje zdecydowanie mniej czasu, jest mniej inwazyjne (nie trzeba drogiej w zakupie i montażu instalacji wodnej) i kosztuje mniej więcej 1/3 tego co tradycyjne ogrzewanie podłogowe. To właśnie dlatego ogrzewanie na podczerwień w Katowicach cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Montujemy je w mieszkaniach, domach, firmach. Co ciekawe może to być nie tylko ogrzewanie podłogowe ale również ścienne czy sufitowe! W przypadku folii grzewczych na podczerwień ogranicz nas jedynie nasza wyobraźnia.

Ważne jest również to, że ciepło zaczynamy odczuwać już po kilku minutach od uruchomienia. Nie potrzebujemy kotła grzewczego. Co najważniejsze nie ma tu mowy o stratach ciepła. Prąd zamieniany jest w ciepło dosłownie wewnątrz naszego pomieszczenia. Promieniowanie podczerwone tworzone jest pod podłogą, za ścianą lub wręcz na suficie. Dopiero od tego momentu emitowane promienie zamieniane są w ciepło wewnątrz naszego pomieszczenia. Jak to możliwe? Otóż promienie docierają do wszystkiego co znajduje się wewnątrz. Ogrzewa nas kanapa, szafka, ściana, sufit. Wszystko co znajduje się wewnątrz zaczyna oddawać ciepło.

Przykład pierwszy z brzegu – zainstalowane w sumie dwie folie grzewcze w łazience o powierzchni około 20 metrów kwadratowych. Łącznie to około 800W. Folia jednak nie grzeje stale taką wartością a jedynie dogrzewa wnętrze od czasu do czasu. Całą pracą steruje termostat, którym regulujemy temperaturę wewnątrz. Ustawiamy 23 stopnie i folia grzewcza włącza się tylko wtedy gdy wartość spadnie poniżej wskazanych 23 stopni. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie zarówno w montażu, jak i eksploatacji codziennej. Gdy połączyć folię grzejną z fotowoltaiką to mamy niemal darmowe ogrzewanie całego domu.

Ogrzewanie podłogowe na podczerwień w domach i mieszkaniach w Katowicach

Za pomocą folii grzewczej z powodzeniem mogą grzać nie tylko podłogi ale również ściany i sufit. Wystarczy zainstalować system pod płytą kartonowo gipsową oraz połączyć całość do termostatu w pomieszczeniu. To przyjemne ciepło, które dosłownie nas otula z każdej strony.

Folia grzewcza na podczerwień ma zaledwie 1/3 milimetra grubości co sprawia że możemy ją montować niemal wszędzie. Ciepłe będą ściany, sufity i wszystko co znajduje się we wnętrzu. To innowacyjne rozwiązanie XXI wieku. Tanio i nowocześnie!

Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne. Gwarantujemy nie tylko zakup ale również montaż folii grzewczej na podczerwień w Katowicach i okolicznych miejscowościach. Gwarantujemy solidne wykonanie oraz dobre ceny!

 

Montaż ogrzewania podłogowego na podczerwień
0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyIdź do sklepu